Červen 2011

TT~Seriály

30. června 2011 v 18:49 | Keito - chaan ~ |  Téma týdne

Seriály

Už od malička jsem sledovala seriály, telenovely, sitcomy atd. Myslím že to každý :D. Opravdu ale nesleduju něco na způsob " Tisíc a jedna noc" nebo "Pravá tvář vášně" :D. Ale jako malá jsem se na takové seriály (právě ty telenovely) dívala s babičkou :D. MIlovala jsem vždycky když měl nastat čas, kdy to začne. A ještě větší radost byla, když byly dva díly po sobě :):D.
Moc ráda taky sleduju detektivky :) (pokud zrovna nejde o myšlenky zločince,kde jsou fakt kruťárny T.T)
Dál už nevím co napsat, zatím se mějte ;).

Keito ~

.Keito.

30. června 2011 v 17:19 | Keito - chaan ~ |  Characters
Jméno: Hachikori Keito
Věk: 21
Pohlaví: ženaa

Postava: Hubená, středně vysoká
Vlasy: Středně dlouhé, rovné, světle modré, většinou ve vlasech dvě fialovo-růžové sponky
Oči: Čokoládově hnědé

Oblíká si nejraději: Svůj dres (:3), bílý nátělník, kostkovaný třičtvrťáky , bíloou mikinu se světle modrýma hvězdičkama, Conversky
Oblíbené barvy: Svtěle modrá, růžovo- fialová, trabantově zelená, červená, duhová, fialová

Povaha:
přecitlivělá, cholerik, naivní,

Jak vypadá?


Je to vyfocené, takže ta kvalita je poněkud.. horší :DD

Ve větším rozlišení: tady :)

Konec šk. roku ~

30. června 2011 v 13:25 | Keito - chaan ~ |  Diary
Ták, konec školního roku nám skončil, děcka :D. Je to velmi zvláštní pocit, když skončí něco tak důležitého v mém životě jako je škola O.O. ( žádný strach.. za dva ěmsíce to zas začne T.T) Jestli by někoho zajímalo, jak jsem dopadla, tak v 7. ročníku mám 4 dvojkyy! :33. To je celkem dobrý, ne? :) na pololetí jsem měla to samé, ze stejných předmětů :D.
Na prázdniny nic neplánujeme..možná si vyrazit na nějáké zámky, muzea atd. Spíš se budu asi věnovat blogu, aby tu byly nějáké články. Udržovat ho při životě :D:D
Dnes přidám do galerie jednu z mých ( hlavních) charakterů, Keito. Jsem to vlastně já, akorát se světle modrýma vlasama :D a vlastně je o trochu ( hodně) starší, než já :D ( je to ta, co je v záhlaví)
tak zatím se mějte ;).

Keito ~


Nový blog :)

30. června 2011 v 13:05 | Keito - chaan ~ |  Info
zdravím :)
Už od začátku června se snažím tento blog rozjet, ale ještě jsem nenašla tžen správný design, který by se mi líbil, a tenhle je asi z nich ten nejlepší :D. Vzhledem k tomu, že já jsem ve vytváření designu pohořela, musela mi ho udělat kámoška..:D Děkuji Linduš :). Na webu bych chtěla zveřejňovat svoje zážitky a poznámky, někdy si i postěžovat, co je to tu za nespravedlivý svět a tak dále. Pak bych tady tež chtěla dávat svoje pokusy o kreslení manga stylu :D. Dále tady přidáím někdy i nějáké typy na hudbu ;). Taky ybch se chtěla naučit dělat designy...:D, abych mohla dělat třeba objednávky ..:). Ale - uvidime ;D. Doufám že ten, kdo z mého blogu odejde, se sem zase vrátí podívat :). Zatím :)

Keito ~