Červenec 2011

. .. :D:D

31. července 2011 v 14:39 | MISIS WAFFLESOVÁ . |  pictures

Ciao shy-1.gif picture by sadistic_vamp ,

Tak, jsem tu snovým ' obrázkem ' . Nevím, jestli se tom udá říkat nějáký obrázek, prostě jsem si čmárala, a nakonci se mi to celkem líbilo, tak se o to s vámi podělím. Dělala jsem na tom včera večer až do dneška, takže celkem dlouho :D:) tak, kdybych to sečetla, tak asi dvě hodiny :DDDDD. Já vám ho radši popíšu :D


Omlouvám se za kvalitu, je to foceno protože mi nefárá skanner . Na pos*ání toto . No zpátky k tomu nahoře . Vlevo to začíná eiffelovkou :D Je to celkem lehké nakreslit, když to máte před sebou ;) vedle ní smaozřejmě flaječka :) Vedle jsou nějáké oči, ale strašně se mi líbí :) a jestli si všimnete má v očích malé šedé hvězdičky :)) ( možná v Janformanu :) pod tím nějáký smajlík pod tím moje zatím nejoblíbenější hláška ( já ji vymyslela ! :D) 'ňacháchááá' pod tím z písničky ' Do you like waffles? ' pod tím taková ta fajná příšerka :3 pod tím jablíčko vedle leopardí vzor vedle toho nepodařená růže. Pod jablíčkem leopard. vzorem a růží je tlačítko 'to se mi líbí ' moc se mi nelíbí, ale když už si čmárám tak proč ho tam nedát, že ( A PROČ JO? ) vlevo od tlačítka 'to se mi líbí ' je 'Do you like hearts ? :3' ( psáno v pomatení) vlevo od nápisu ' Do oyu like♥' je sluníčko a nad ním je foťák :3 No, uprostřed obrázku mám být já ve své úžasné košili ( bylo celkem práce to kostkování udělat :D) takhle přibližně vypadám až na to že nejsem tak pohledná :D a mám delší vlasy vedle postavy je 'Hellow' nechápu proč. :D Nademnou je Hitler za mřížemi znáte tu říkanku ' pětka, šestka, sedmička, HItlerova hlavička . ., . .' :DDDDDDDD no. . . :DD potom přeskočíme ty nějáké další písmenka a moudra co jsem napsala a půjdeme k čičině, není vybarvenáale má zeleno oko, a to stačí :D vlevo od čičiny a taky vedle mě je duha pod tím ' i-i love you like a love song babyy' :DDD v té době jsem poslouchala Selínu G. :D Jihozápadně od čičiny je značka ' COnverse' :3 no a pod convers je samozřejmě PTAKOPYSK PERY . :DDDDDDDDDDD U perryho je tornádo :D:D:D.D ( má moc oranžový zobák :
Tak tady je to v Janforman :

Bye ~


ááá ! :D

31. července 2011 v 10:50 | MISIS WAFFLESOVÁ . |  Info
No, přihlásila jsem se do SONBu a tak prosím prosím potřebuju aby jste za mě hlasovali :) Prosííííííííííím ! :D Hlasujte pro mě TUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU. Jsem jako Keito :3 ~ :) Budu ráda za každý hlas, klidně i oplatím ! :)


30. červencee

30. července 2011 v 16:09 | MISIS WAFLESOVÁ . |  Diary

Bonjour Photobucket,


Ahooj regular.gif regular picture by iconically. Právě jsem se dodívala na svůj ( další ) oblíbený pořaad thredheart.gif image by Salisko. Já jsem seriálový a soutěžní maniak .
Dneska jsem dostala od své Aff diplom na téma (jak jsem napsala do komentáře)' jabko ' za spřátelení, tak vám ho tu hodím :

líbí ? :) mi jo :D je roztomilý cute.gif cute image by Salisko. Jinak dneska jsme měli zase fazolky. mamka chtěla udělat zapékané brambvory s jarní cibulkou, ale já řekla 'ne-e, já chci fazolkyy :3' :D tak jsme si nakonec udělaly fazolky ;D Dneska jsem nic nedělala, bodejť je teprve třičtvrtě na čtyřii :) já jsem myslela že je víc O.o no, začínám ztrácet pojem o čase. a to se mi nelíbí. jednu věc , kterou na prázdninách celkem nemám ráda ( nevím proč ) že si nikdy nejsem jistá co je za den ! 10-1.gif image by Salisko já to prostě potřebuju vědět abych se orientovala, ještě že mám budíky na mobilu kdy mi začíná chůva fine a umíte tančit, co já ybch bez toho mobilu dělala. můžete to zkusit, pomáhá ;D.
Normállně jdu na blog.cz a tam je napsané ' Včera váš blog navštívilo 0 lidí ' O.o WTF? :O na toplistu mi to ukazovalo aspoň sedumdesát lidí, možná to nemusí být pravda, ale vím že pět lidí jsem na něm musela mít ! :D to přřce není možné O.o . nevíte co tomu je?
Tak hodím vám tady nějáké video, ať článek není bez písnčiky :D:)Vanesa Carlton - Thousand Miles z filmu ,určitě znáte, 'White Chicks' nebo-li 'Někdo to rád blond' . jak ho zpívaly ty holky a černoch v autě :D dost srandovní :D možná jsem tuhle písničku už do článku někdy dávala, tak soráč, ale prostě je božíí :D:). Tak už nevím co bych napsala, tak se zatím mějtee, Přeju 'beau samide' ( pěknou sobotuu :)Dobře ještě vám tu hodím ještě jednu :DD 'Demi Lovato - Skyscraper' mám radši rychlejší písnčiky, ale tahle je pěkné, ale někdy se mi nelíbí jak tam jako 'ječí ' :D ale taková ' fajn ' písnička :)


Diplomy - Bleskovka

30. července 2011 v 13:13 | MISIS WAFFLESOVÁ . |  soutěže

Zdravíím ^^ ,

Tak, ty diplomy jsem dodělala, dřív než jsem si myslela , tak je to super :D:) Některé mi daly méně práce, některé více, podle vyfocených fotek jsem taky musela, že :D Doufám že se všem budou líbit:

VÍCE V C. Č .


Poledne? =D

30. července 2011 v 11:29 | MISIS WAFFLESOVÁ . |  Diary

Čus ,


Noo, takže sečetla lidi na bleskovku a je jich osum jumpy.gif jumpy picture by iconically . Takže osm diplomůů Vysmatý fakáček *4737*. BUdou takové obyčejné, menší úpravy fotky, přidám nějáký obrázek nebo něco, a text Smajlííík *2407*. Děkuji všem, kdo se zapojili do bleskovky jumpy.gif jumpy picture by iconically. Bylo vás hodně :). Takže teď právě teď dělám první . Spíš dodlěávám, už tam jenom napsat věnování. Včera jsem scháněla obrázky za záminkou udělat uplně ěnco jiného, a potom jsem zjistila že to asi nebudu schopná udělat, takže nic Úsměv *2225* :-x (Mad). Ale tak dipélomy za bleskovky, bývají celkem obyčejné, ne? 692. NO, já jdu tedy hledat obrázky, zatíím se tu mějteee ~ .

pixel Selena Gomez - Love you like a love song music8.gif

Tuhle písničku jsem nesnášela 692 A zrovna na Seleniny narozeniny se mi začala hodně líbit shy-1.gif picture by sadistic_vamp ( polovina písniček se mi 'líbí' , protože jsou chytlavé) ( ikdyž ten videoklip je pořád strašný :ham , vůbec s emi nelíbí, je takový . . divný . . strašně . . Amo a Pucky, minha cadela )


Bleskovkááá ^ ^

29. července 2011 v 17:29 | MISIS WAFFLESOVÁ . |  soutěže
Ahooj :) moje první bleskovka na tomto blogu *.* Když jsem se koukala an ten diplom, co jsem udělala Happy Baka, tak se mi strašně začal líbit, a chcu to dělat dál ! :3 :D takže doufám že se někdo teda přihlásí ! :/:)1) Hellow
2) How are you ? :)
3) What about you and summer holidays? :)
4) Were you on summer holidays at the pool, aquapark, lake,sea, or anything else?
5) If u were, was water good? :D
6) Dobrá, teď konec s angličtinou :D omlouvám se kdyžtak za chyby :D :)
7) Tvoje oblíbená barva? :)
8) Co je lepší : Meloun / Jahody, Skříň / šatna, Pít normálně / přes brčko / rovnou z láhve , Tužka / pastelka,
9) Co tě jako první nepadne při těchto slovech ? Strom, Skleník, Disketa, Google CHrome, Kalifornie, Hannah Montana
10) Co nebo Koho by jsi chtěl/a na diplom? :3
11) Zatím se měěěěj, pěkný zbytek dne. Bye ~29. červencee

29. července 2011 v 16:59 | MISIS WAFFLESOVÁ . |  Diary

Hi ! :D

Ahoj =D (Big Grin) Tááák, jsem tady =D (Big Grin) před chívli jsem se dodívala na 'So you think you can dance' jak už jsem zmiňovala TU a teď vaříme oběd. No, a večeře bude někdy tak počítám v deset hodin, nebo tak =D (Big Grin) možná večeře nebude vubec =D (Big Grin)=D (Big Grin) JInáááč dneska se mi smazalo menu . . dvakrát . Takže na to už nemám nervy, chtěla jsem ten diploém sem dát, lae zas to nejde, tak to se*u JIank teď jsem dojedla ten náš oběd, bylo to moc dobré. Ach, jak já miluji fazolky *.* =D (Big Grin)
Zítra odjíždí moje kámoška na ČTRNÁCT DNÍ chápete to na DVA TÝÝDNY! jak já to jenom přežiju T_______T
Já už běžím, zatím se mějte. Bye ~ :3
Green Day - When I Come Around :)

ňachácháá ♥

29. července 2011 v 16:59 | MISIS WAFFLESOVÁ . |  Info
není on úžasný ? *.*

Dipolom za bleskovku od Bee Děkujiii ♥

Diplom 0.1

29. července 2011 v 14:49 | MISIS WAFFLESOVÁ . |  Info

nové SB =] ,

Ano, mám nové SB, a je to první SB, kterému dělám diplom O.o. Je to hodně jahodové, doufám že je se bude líííbit ! :) Blog : Tadyyyy :3

Od: Keito ~ :3
Pro: Happy BAKA
Téma : JAHODY :D
neee ^^

29. července 2011 v 12:34 | MISIS WAFFLESOVÁ . |  Diary

VUbec nemam nervyyy ^^^^^^^^^ smazal se mi celý volitelný menu box, nejhorší je, že nevím, co bylo v News, tak tam jsou tyhle . . . . . . . věci . Nevím jak se mi to mohlo stááát T .T snad se nikdo nelekl když tu přišel ( protože já jsem se lekla .) už je to v pořádku, kamarádka mi dokonce říká, že v tom nevidí rozdíl, tak je to úžasné . . uf, taky se vám někdy stalo něco podobného ?
jiank dobrá zpráva - mamka našla obchod, kde koupit fazolky .