TT. - Reklamy =]

25. července 2011 v 14:07 | MISIS WAFFLESOVÁ . |  Téma týdne

Reklamy ,

Asi hodně z vás nesnáší, když jim do komentářů napíše někdo, že po vás chce aby jste pro něj hlasovali, nebo se zapojili do nějáké soutěže, nebo nečeho takového, do lčánku, který nemá s tím komentářem nic společného :-X. Mi to moc nevadí, proto na tomto blogu nemám rubriku reklamy, protože m ito je jedno, klidně budu hlasovat, kldině se zapojím do soutěže, jestli se mi bude teda zamlouvat =D (Big Grin)=) (Smile) . ( ale jestli mě to začne štvát, tak tu rubriku reklamy udělam .. =D (Big Grin))
Třeba ale ensnáším televizní reklamy :-X. To se mi opravdu nezamlouvá. Jednu reklamu mám ale nejoblíbenější, reklamu na Old Spice s tím černochem, to nemá chybu =D (Big Grin)=D (Big Grin). Ale třeba nemám ráda, když je večer, když se dívám an film, hodně krátkých reklam, protože to si stihnu jenom dojít pro pití :D. Když jsou třeba jenom dvě ale třeba o 5-6 minut delších, tak se stihnu i osprchovat =D (Big Grin) =) (Smile) =D (Big Grin).
Třeba reklamy, co na mě vyskakujou na PC, tak to je horor=D (Big Grin). Ale třeba ty reklamy jak máte střílet Iphony, kachničky, nebo s někym zapasit, nebo dělat kliky když zmačknete an něco, to mě baví =D (Big Grin)=D (Big Grin)=D (Big Grin)=D (Big Grin)=D (Big Grin).
Tak tak vidím Reklamy =) (Smile) =D (Big Grin).

 


Anketa

Líbí se Ti můj blog ? =]

Anoo = ]
Ne = [

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama