Srpen 2011

dont know

30. srpna 2011 v 10:29 | MISIS WAFFLESOVÁ . |  Diary

Ahoj :/ ,

Nejde mi PC :/ . Asi u ždosloužil nebo co , musíme h odát opravit, takže tu nebudu. ožná se tu nědky objevím na noťasu, prtoteď jsem na noťasu, protože je volnej, ale jinak ne :/ . Pc musí být spravenej do týdne, tak doufm že bude :/ . začalo to tím, že mi blbla klávesnice, ot semi stává často, tak jsem ji šla odpojit a vypojit ale dotkla jsem se nějákého toho usb nebo co toje od věže, a potom se písnička keou jsem poslouchala zesilovala a zeslabovala no a potom jsem pohýbala ítm konektorem od věže a už to vubec nehrál oale dělall to takový hnusný porouchaný zvuky . tak jsem do otho pc bouchla ať se vzpamatuje, a on se vypnul , peckaaa :/. tak doufám že bude v pohodě :/ . tež umim jen všechno zničit. Tak mě kdyžtak omluvte ze všech kontrol affs, a takových těch věcí, kde se usím zapsat atd. protože já tu většinu času nebudu, než budu :/ . Tak mi přejte štěstí, ať mi to s tím PC dobře dopadne :/ . Tak se zatím mějte :) . Tý jo pozítří jdu do školy! konečně! :DDD


Hodnotím blogy :)♥

29. srpna 2011 v 11:20 | MISIS WAFFLESOVÁ .

Ahooj :),
tak jsem se rozhodla, že budu hodnotit blogy ^^ dofám že se někdo zapíše :D Kdyžtak do komentářů vyplňte :

1. adresu blogu
2. přezdívku / jméno
3. dáš si mé hodnocení na blog?

poznámka : prosím nechci hnusní komentáře, když se mi váš blog nebdue líbit ;). Každému se přeci líbí něco jinéjo a někomu jinému se může ten váš blog líbit, i kdžy mě ne ! :)

tady chci jenom komentáře, kdo chce ohodnotit blogy, zbytek do předchozího článku :))


Layout versiion 0.3

29. srpna 2011 v 10:59 | MISIS WAFFLESOVÁ . |  omítky blogu
Hellow my dear friends !
Je tu nový layout od Amme moc moc děkujiiii :333♥ Doufám že se líbí, protože mě hodně moc strašně hodně :D:D♥


Doba výroby : Nevím, dělala ho amme :) :D
Spokojenost : 100 %
Od kdy : 29.8.2011
Do kdy : 3.12.2011

LALALALA

28. srpna 2011 v 20:30 | MISIS WAFFLESOVÁ . |  Diary


zdarec lidi .
omlouvá mse za smysluplný nadpis, ale jsem momentálně strašně vytočená ( natočená? :DDD) ! mám staršně pomalý PC a už mě to začíná hodně moc štvát ! aještě k otm umi blbne skajp ! jenom ti dobyvatele jsou hodni ! ( btw. hraje tu něko z vas dobyvatele? :DDDD)

ten minutes later . .

už mám lepší náladu :D právě jsem zjístila že má mkde sedět ve škole *.* :D:D:D TAKYSE TAK TĚŠÍTE DO ŠKOLY JAKO JÁ ?:):DD já stranšě!A teď bych měla začít psát něcodůležitého. . jo !

NOmrálně ta spoludminka s kterou jsem měla blog o bridgit, to zabalila tvl . . zabit ji. jsem musela dělat rozcestníky a potom u žsjem se an to taky vykašlala. pffffffffffff . .

Selena Gomez PNG srdce 0.1

27. srpna 2011 v 12:29 | MISIS WAFFLESOVÁ . |  PNG srdíčka

Zdravíím :) ,

Mám tu zase další pNg srdíčko - tentokrát se Selenou :) . Hdně s emi líbí, můžete ho používat, ale prosím uveďte funkční zdroj, odkazující na můj blog ( by : Keito ) :) Děkuji ^^ ( taky prosím neměňte jméno obrázku ;D můžeter změnšovat z zvětšovat, já je vždycky zmenšuju, protože ty obrázky jsou někdy hodně velké O.o♥) Ty puntíky v pozadí jsem dělala já ! :D:) a potom do otho ty hvězdičky *.* . Jestli si všimnete, tak jsem jí udělala červenější líčka :):DDDD♥

Líbí ? :))


Neumím dělat PNG, dobřee ! :D

26. srpna 2011 v 18:29 | MISIS WAFFLESOVÁ . |  Diary

Hi Sweets ^^ ,

Dlouho jsem nic nepřidala do deníčku, ale nemám co :/. Vlastně ani teď nemám co psát, kromě toho, abych si postěžvoala že mi FURT nejede AUX na věži >____> . MOmentálně přežívám na mobilu >> bez sluchátek ^^^^^^^^^^^ . . . .
Uvažuju, že bych udělala nějákou soutěž o.o . Napadlo mě to hodněkrát ale vždy jsem si dělala starosti, co dám na ceny O.o Protože toho moc neumím T.T . Ale kdybych nějákou měla udělat asi bych udělala SONB - soutěž o nejlepší blog :).
A taky nevím v čewm bych ty ceny dělala když mi za devět dní odejde photshop, protože nevím seriove čislo :D:D . Těch třicet dní bylo krásných :D .
Taky jsem dnes zkoušela udělat design se Selenou a nedodělala jsem ho protože jsem nevěděla jak to dál udělat :D:D .
Naplno si odma užívám prázdnin :D Asi hodně lidí z vás chodí každý den ven s kamarádama a tak, ale já prázdniny trávím doma, doma není vedro :D .>> Nesnáším léto, nesnáším vedra, jedinné pozitivní co na létu je, že mužeme chodit na bazen, protože je vedro . Vodu aplavání a potápění a skákání do vody a prostě hodně ěvcí ve vodě mě hodně abví, takže jedinné pozitivum :D .Navíc už se těším do školy . Těším se že budu mít každý den nějáký program, nějáký systém. Sice vstávání v 6:40 ale jsou tu víkendy ! *^O^*
Já vím co bych mohla dělat ! :O:D Já bych mohla navrhovat designy a někdo jiný by je udělal :D:D:D . Bych to nakreslila na papír, řekla fotky a nějáký grafik by ho udělal :O . Mě totiž baví to kreslit, a taky mě to baví vymýšlet :D .
No niic, já zatím jdu . mimochodem ! (jak jinak) jsem dnes udělala další dvě PNG srdíčka s ( kým asi jiným než) Bridgit ! :D Ale vyjímečně je sem dávat nebudu do článku, dám je až někdy jindy :D . Místo otho sem dám PNG s ( kým asi jiným než) BRIDGIT:DDDDDD . Tý jo, než jsem sehnala dobrou fotku co by se mi líbila a dělala dobře, to trvalo věčnost :D mi se PNG dělají blbě, v podstatě za to je neumím :D:D . Proto jsem ho taky dělala ve Photfiltru ^.^ >> PF to jistí :D . ( ikdyž tam mi taky chviličku trvalo jak to udělat :DDDDDD) . Když budete chtít PNG použít, uveďte viditelně funkční zdroj (by : Keito or MISIS WAFFLESOVÁ . ( Keito je kratší :DDD:) ) :DDDDD) jo a nesmějte se, jak to PNG vypada , moje první, děkuju :D:D
Jo , a co nevidět tu bude nový design ^^ S Bridgit :D
Zatím ahoooj ^^

Oddělovače 0.1

25. srpna 2011 v 16:19 | MISIS WAFFLESOVÁ . |  grafika
Dneska kromě toho že jsem dělala odměny za hlasy ( více ZDE) , tak jsem také dělala oddělvoače ^^ . Dneska jsem přišla an to jak je dělat XDD . Doufám že se budou líbit a že je někdo použije ^^ .
Při případném použití prosím nemažte můj komentář, a někde do lčánku odkažte na mě >> funkční odkaz prosím :D ( by : Keito ) . Děkuji :) ( jsou různě velké . . :D:D:D) ( od největšího po menjmenší O.o)
Který se vám nejvíce líbí ? :3♥

Další odměny za hlasy :)

25. srpna 2011 v 15:59 | MISIS WAFFLESOVÁ . |  grafika
Pro Lady :
Další v celém článku :)

HLASUJTE PRO DEMI L. ‼

25. srpna 2011 v 11:09 | MISIS WAFFLESOVÁ . |  Info
JSEM VE FINÁLE ! juchu :D JSEM VE FINÁLE O SONCelebritu A BYLA YBCH RÁDA KDYBYJSTE PRO MĚ ( PRO DEMI LOVATO) HLASOVALI TADY

http://nobody-is-perfect.blog.cz/1108/5-kolo-sonc-finale

každý kdo pro mě bude halsovat tomu udělám znovu png srdíčko, nebo avatar ! nebo klidně i stampku (NEBERU DIAMOND CATS, HIGH SCHOOL MUSICAL, ZAS EFRON, VANESSA HUDGENS, FAJF ANGELS, RYTMUS jo a ještě tokio hotel a herce ze seroálu ordinace nebo ulice, to fakt ne nedělám ! (ALE NAPIŠTE SI DO KOMENTÁŘE, CO CHCETE ( DěLÁM JEDNU VĚC PRO KAŽDÉHO) A KOLIKÁTÝ HLAS JSTE MI V ANKETĚ DALI, SEM DO KOMENTÁŘŮ POD TENTO ČLÁNEK ! Děkuju ! :)

Ja jsem debil :D:D:D já jsem ta objednaná png srdíčka pro to finále dala do těch ostatních, no dám je i sem :D:D:D♥

Bridgit Mendler PNG srdce 0.1

24. srpna 2011 v 16:59 | MISIS WAFFLESOVÁ . |  PNG srdíčka
Líbí ? :) KOpírovat s funčním zdrojem mého blogu ^^