Listopad 2011

Fatsi nfo ;D

30. listopadu 2011 v 20:40 | Carrie Waffless |  Info
Brý večír! :) Mám pro vás ryhclou informaci ! přesti, že jsem nemohla sehna tgrafika co by mi udělat design, tak jsem is přeci je poradila, udělala jsem is ho sama. Takže se můžete těšit na nový design! xD. Není zas nic moc, ale i s elíbí, mám zněho odbrý pocit :). Aorát nevím jestli pujde nastavit xD. Ještě neřkenu ským, je tak se enchte řpekvapit! Jenp ořtbeuj uněkoho kdo by mi ho nastavil xD. Nehlastze se všichni . :D

PNG » Rihanna » 4.0

30. listopadu 2011 v 16:39 | Carrie Waffless |  PNG

Zdravím ! Mám tady pro Vás další pNG s Rihannou :D. Většinou mi moje PNG připdají (jakože tak XD) 'normální' ale othle je takové divné, mi připadá prostě no XD. Bu je to tou komnbinací barev nebo já nevím čím O_O. POsuďte sami X). Taaakže tentokrát to je fotka z proma pro nové album Rihanny 'Talk That Talk' :). Při dělání toho PNG jsem si poslechla celé album a zabralo mi to celé album plus ještě asi pět písniček .. :D. Přesto, jak je to pNG divné, tak mi trvalo staršně dlouho :D. Tak Enjoy a doufám že h oněkdo použije, tedaaaa XD. se zdrojem, děkuju .
Jiaaank ;D dnes jsme si dělali test temperamentu a vyšlo mi (samozřejmě -.- XD) 32 % Cholerika a 30 % melancholika XD. Všichni ve třidě jeden vedle durheho sangvinici, ne :D. pry že sangvinik je asi to nejlepší no XD. hmm jdu s ekouknout coj e melancholik :D:).


jak jinka XD obří XD, jsem ho trochu zmenšila XD dělám vždy obří pNG, na to užjste si určitě zvykli XD :). DLouho jsem nedělala bledny, že? XD (taky tak milujete reklamy na playboye? -_-)
1. při KAŽDÉM použití uveď zdroj ( by : Carrie Waffless)
2. nevydávej za své
3. neupravuj jméno obrázku
jinak trhám hlavy (i ostatní končetiny) a hlásím adminovi
(můžeš zmenšovat x))

Úklid // Affiliates

29. listopadu 2011 v 18:29 | Carrie Waffless |  Info
Zdraviiim ! :) Nastanou nějáké změny. A když říkám změny, tak myslím zěmny v listu Affies :). Jenom malinké XD :). Jenom chci přesunout některé do Sisterek XD:)♥.
Přesunutí : WhiteSparkle, Silvi ;D♥

dofuam že to vmenu rozdlim spravně :'D :)

* VGS 3. ZADÁNÍ *

29. listopadu 2011 v 17:16 | Carrie Waffless |  VGS ~
Zdravím! vím, že jsem včera hovořila o otm, že druhé zadání VELKÉ GRAFICKÉ SOUTĚŽE pošlu na blog už včera, ale něják se čsu nedostavilo, tak jsem tu stím zadáním tedy dnes :). Myslím, že to bude lechké XD :). (*ještě to vymýšlí*)
zbývá 9 (12) soutěžících:
Nicol, (*Lella_Zee*), Romi, Stell*, WhiteSparkle, Flixie, (Michelle), (Well) , Nina, kess., Janis, The Regg
ZADÁNÍ 3. kola ~
~ SADA ODDĚLOVAČŮ(3!! :)) s celebritou
~ odevzdat do 7.12.2011
~ ROZMĚRY: 535 × VÝŠKA MI JE JEDNO
~ posílejte na keito.blog@seznam.cz
~ DŮLEŽITÉ : POSÍLEJTE NA EMAIL ODKAZY NA ODDĚLOVAČE! už to nemusíte vkládat jako soubor (taky se mi to nechce vkládat XD), takže prostě si to dejte někam na blog a já udělám jenom ctr + c a ctrl + v :) ale pošlete ten odkaz na ímejl ‼
fast info ~ takže zadání je doufám jasné, doufám že příjde každý na ěnco originálního. není pro mě důležitá funčnost toho oddělovače, jako oddělvoat text, ale jak ot bude graficky vypadat, co tam bude XD :). podmínky nejsou žádné až na to, že tam musí být tyto fotky(doufám že už proti fotkám už žádné námitky od nikoho nebudou) a že musí být TŘI ! XD jako.. když polete více, že se nemůžete rozhodnout tak jakože dobre, ale já asi vyberu jenom tři ;D. tak a teď jdu dělat příklad, at spon máte trochu představu, jak bych si to představovala, protože když si přečtete 'oddělovač s celebritou' » wtf? takže :
joo, je to staršné, ale at máte řpedstavu aspon XD nemusí to být celýá postava muže to být třeba v kolečku ne bo taaak xD :)) nezapomente ! oddělovače musí být tři, a musí to být sada! takže když je to sada, musí to být podobné, třeba stejný oddělovač ale jinaá barva oddělvače atd..

* VGS 2. KOLO *

28. listopadu 2011 v 18:39 | Carrie Waffless |  VGS ~
Zdravím ! Dnešek je koncem časomíry tikající celý týden, tedy od 21.11. 2011, kdy jsem na blog napsala 2. zadání Velké Grafické Soutěže. Někteří odevzdali, někteří ne. ti co neodevzdali mají čas do středy, jinak vypadávají. tak a teď výtvory! :) Myslím že hodně z nich se povedlo ! :) Ale ještě řped výtvory PNG skerým jsem s evčera dělala XD.
no, není to zas tak špatné XD takové divné no XD nevadí XD nejdůležitější jsou ty výtvory ♥ najdete pod celým článkem ^^

1. Adventní Neděle x)

27. listopadu 2011 v 19:49 | Carrie Waffless |  Diary
V první řadě, ne, tento článek není článek o Vánocích XD těch máte určitě pokrk všude, v televizi, na blogách, na ulici, v tesku a tak daale .. tento lčánek je jenom malinká směsice fotek, na které jsem narazila ve svém pokoji :) XD Tak jakože, nejdřív to začalo u toho, že Vám chci ukázat aventní věněec a pak to ksončilo u otho že jsem si vyfotila plakát Nicki MInaj hokejovou kartičku a zakmeněliny XD. Jestli chcete vidět fotky(nehrozí xD), tak klikejte na celý článek ! :)).

heeya heeya ..

26. listopadu 2011 v 10:21 | Carrie Waffless |  Diary
.. Vítkovicéé, Vitkóóvicéé, Heeyah, heeyah, Vitkoviceee, vtivkooovicee
Toto jsem si zpívala včera pořád a pořád dokola, když jsem odcházela ze včerehšího zápasu utkání Vítkovice-Zlín, který s ekonal vostravě a skončil 3:1 :)). vyyhrali jsme! Jiiiirka burger! aaa ostatní ! XD Maximálně jsem si to užila, byl to uplně užasný zážitek ! ze začátku jsme si sedli na špatno ustranu - sedli jsme sei na stranu zlíňáků, tedy jsme slyšeli, jak oni tleskají, a bubnují a všelico -.- . Takže jakskončila první třetina, tak jsme si lši koupit párek XD. Domluvila jsem se taky s kámoškama, protože ony se rozhdly že pujdou tež na zápas, že se sejdeme u párků, protože jsem si ho kupovala, ale pak říkaly v telefonu, že tam je asimilióny stánků s párkama XD tak naknec jsme se našly za vítkovickou střídačkou ( o té ještě později ;D <3) . Uplně úžasné bylo, jak jsme dali my gól tak všichni vstali a křičeli GÓÓÓÓL a v ČEZ aréně jsme zhaslo a na leu se ukázal znak HC VÍTKOVICE STEEL a višchni mávali vítkovickýma šalama(včetně mě) a uplně to byl dobrý efekt XD. taky jedna zajímavá věc které jsme si všimli, že pokaždé když jsme propásli šanci na gól tak všichni se chytli a za halvu azvolali "jéééééj" XDDD. Jako je celkem blbé že to někdo propásne, ale kdyby jste to viděli, je to celkem v tipné jak cel hala uděla jéééj XDDD. teď k další nezapomenutelné části ..
UAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH XD. Já jsem se jich všech dotkla! XDDD yeeeah ! XD aspon rukavičky jednoho lapačky *.* juuuu (ROOOMAN MÁÁLEK!) Kyaaaaah ^3^ ~ jak šli na třetí třetinu, tak se ke kraji tribuny, která byla u chodby,kde měli přicházet hokejisté na třetí třetinu zápasu a všichni tam natahovali ruce, většinou děti, uplně nas bylo uto ho zábradlí asi osum, já jsem tam ležela XDDD. a jenom ta ruka tam visela xD. byla jsem dokonce i na kameře)moje ruka XD)!!!!! *.* A uplně fajne o prostě bylo (ikdyž moje ruka smrděla XD) straaašně jsem si to užila!

PNG HEART » Rihanna » 3.2

24. listopadu 2011 v 19:59 | Carrie Waffless |  PNG srdíčka
Zdraviim :). Omlouvám se, že sjem včera nic nepřidala, ale musela jsem se učit na fyziku, na kterou se jako na potvoru nepslao, ikdyž mi bylo jasně řečeno, že se bude psát velký test .. - -* (a taky jsem surfovala po fejsbůku xD) Noo, takže dnes mám pro vás * fanfára* PNG SRDÍČKO! ♥ XDDDDDD moje tsraá láska je obnovena XD♥ tak jsem si říkala, že tady dám ěnco malého .. nějáký article pics a on o ztoho vyšlo kráásné PNg srdíčko ( nechci se s ničím chlubit ale mi se líbí XD) S kým to je asi už jste yvčetli z nadpisu, ale já vám to stejně povím » s Rihannou! XD toto je úúžasná fotka ( avůbec celý promoshoot LOUD) . Tak doufám že se tam všechno hodí, a snad se vám bude lííbit :)). Tak zatím ! XD (whuuu za chivlku je ordinka :DD♥ taky tak nesnášíte švarce? xD) Enjoy♥.
DATART STRČTE DO REKLAM
Tradičně obrovské XD

1. při KAŽDÉM použití uveď zdroj ( by : Carrie Waffless)
2. nevydávej za své
3. neupravuj jméno obrázku
jinak trhám hlavy (i ostatní končetiny) a hlásím adminovi
(můžeš zmenšovat x)))

label » Jessie j » 0.3

22. listopadu 2011 v 18:39 | Carrie Waffless |  PNG

Helou Darlings! ^^ Dnes se mi moc nehctělo dělat něšjáké PNGčka, které dlěám furt, tak dnes mám pro vás zas ejiné PNG a to v podobě nějákých nápisů :). Možná se vám budou někomu hodit ^_^


zase je to velkééé xD kdyžtak zmenšujte XD
1. při KAŽDÉM použití uveď zdroj ( by : Carrie Waffless)
2. nevydávej za své
3. neupravuj jméno obrázku
jinak trhám hlavy (i ostatní končetiny) a hlásím adminovi
(můžeš zmenšovat x)))


*VGS 2. ZADÁNÍ *

21. listopadu 2011 v 19:37 | Carrie Waffless |  VGS ~
Táák, doufám že sjter s výsledky spokojeni, byla jsem hodně hodná XD ale zasloužili jste si to ! :)). takže tedk druhému zadání. 2. zadání bude lehké si myslím XD.

zbývá 14 soutěžících:
Nicol, *Lella_Zee*, Romi, SašenQa, Stell*, WhiteSparkle, Flixie, Michelle, Well, Ajinka, Nina, kess., Janis, The Regg
ZADÁNÍ 2. kola ~
~ SADA AVATARŮ (10 avatarů=10 fotek)
~ odevzdat do 28.11.2011
~ posílejte na keito.blog@seznam.cz
fast info : na výrobek nemusíte psát zdroj, zkuste je náěk ozvláštnit ! přidejte třeba nějáké braše nebo cokoliv :). ne jenom nějákou texturu a čau, to nee! :) dejte si na tom záležet !! :). avatar by měl mít rozměry 100×100 kdyby jste ale chtěli udělat jakože ty brushe tam dat(což doporučuju, já jsem na ně clekm hodně XDD)tak pozadí může být průhledný, čímž ten msaotný obrázek může být větší, ale jakože ten avtar 100×100 prosím XD» kdyžtak komentáře x). DOufám že se vám budou fotky líbit, jsou takové barevné, tak se snad se to bude dělat dobře.. xD :)).