Prosinec 2011

Nějáký nadpis, který má upoutat

29. prosince 2011 v 10:47 | Carrie Waffless |  Info
Zdravím, dobré dopoledne! x) Pár dní jsem tu nenapsala ani nic nezpublikovala z důvodu, protože jsem na horách(což jsem jaksi opomněla sem napsat) a do třetího ledna asi ještě nic nezpublikuji, mylsím grafiku, psát vám tu můu do aleluja, ale to většinu asi nezajímá xD.
Jinak dnes jdu do divadla na toho Louskáčka a nepřekonatelně se těšíím ! ^^ Tak doufám že to bue dorbé XD ( idkyž nepochybuji o tom, že bude x)) jo a včera mělo být vyhodnocení 5 kola, ale všichni neposlali jenom jeden soutěžící -.- . NO, když byly ty(nebo jsou.) Vánoce, tak vám to prodloužím, nebo nemáte čas asi na nějákou vgs, když máte slavit svátky a prožívat je atd. Takže vám to prodloužím až do třetího ledna . Zatím ! x)

Co jen to ta Carry dostala

25. prosince 2011 v 12:58 | Carrie Waffless |  photos
Zdravím moji milí x). Já ívm že nikdo není zvědavej, co jsem dostala pod stromeček, ale já se (pro svoje vlastní blaho) musím prostě pochlubit xD. Hlavně se musím pochlubit novým mp3 přehrávaček *.* ten je na fotkách nejvíce XD. vlastně na fotkách ávm ukáži jen dva dárečky, stejně ybly tři, tak ten třetí stačí jen říci XD. No tžakže v celku jsem dotala tu obyčejnou (*_*) mpétrojku, potom oblečení > svetr modro černý, tričko (na fotce), a černé kalhoty :). A na závěr mě mamka překvpaila lístky do divadla na Balet - Louskáčka ^^ . MOc se těším !♥ Tak tady jsou fotky :)

takže tady je ^^ mocs e mi líbí, a hned jsem isj i oblíbila, musela jsem ji furt ošahávat XD. A kdyby někoho zajímalo co je to malé černé, tak to je taková sponka. Když ji tam připevníte(což mi trvalo dost dlouho než jsem přišla an to, jak to tam narvat) tak to lsouží k otmu, aby jste si to připli k oblečení jako taký držák, viz fotka :D:).

hlasujte pro Stenlyho tady, Děkuji moc!


Veselé Vánoce !

24. prosince 2011 v 13:39 | Carrie Waffless |  PNG


Tak a je to tu ! Štědrý den. Chtěla jsem Vám všem popřát Veselé Vánoce :). Plné lásky pohody a míru a hodně dárečků! XD J8 osobně se nejvíce těším na to jídlo. :D A hlavně přeji šťastný Nový Rok plný zdraví !!♥


PNG » Selena Gomez » 3.8

23. prosince 2011 v 17:19 | Carrie Waffless |  PNG
Zdravím x). Mám tady pro Vás první takové Vánoční PNG se Selenou :). Je trochu divné jak tam má tu čepku, ale tak nevadi snád xD :). Dnes jsem tu moc enbyla protože jsme dělali bramborový salát (mňam) a byli v obchodě pro nějáké oblečení pod Stromeek xD:). Takže tady je to PNG, doufám že se líbí, použijete h ona něco xD. Kopírujte se zdrojem lidi !(a ostatní)

no tak odufám ž jsem vybrala dobrou fgotku na takové vánoční xD a ta čepka se m isetjně uzdá divná xD zítra vám tu možná dám nějáké přáníčko ode mně jako vesele avanoce a štastny novy rok apod. xD :))
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

PNG » Katy Perry » 3.7

21. prosince 2011 v 18:29 | Carrie Waffless |  PNG

No takže zdravím xD po mém velkmi smysluplném článku o sněhu vám tady dávám nějáký PNG xD. Mě se líbí x). Je to hodně tou fotkou, je geniální xD. Doufám že se vám bude hodit a líbit x).


trošku malé XD ale ymslím, že dostačující xD :).

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!


let it snow, let it snow .. let it snow

21. prosince 2011 v 16:39 | Carrie Waffless |  Diary
zdroj obrázku : http://pixdaus.com/

Ano ano .. dlouho očekáváná to věc. Sníh. ta bílá peřina, která v zimě pokrývá naše domovy.
Včerejšek jsem strávila tím, že jsem si pořád dokola a dokola oakovala básničku, kterou jsem opomněla, a kterou jsem se musela učit včera uplně celou. Takže jsem se tím krátkým povídáním o básničce chtěla dostat k dalšímu povídání.
Ráno se m ivůebc enchtělo vstávat. Alwe musela jsem, jak jinak. A když jsem byla ve dveřích, odříkávala jsem si tu básničku když v tom jsem se podívala před sebe a zastavila si v mysli odříkávání. To, co mě zarazilo byl sníh. Malá vrstvička sněhu na chodníčku, který vedl z brány náměstíčka, kde stojí dům ve kterém bydlíme. Byla to jen malá vrstvička, ale udělala mi strašnou radost, pořád jsem se koukala a koukala a nemohla jsem uvěřit s vým očím ! on to byl opravdu sníh ! Teď sedím doma a venku je už nejméně pět centimetrů sněhu. Je to tak úžasné! A ty vločky! Jsem ráda že ten sníh si počkal až do prvního zimního dne a překvapil nás. Jen doufám že tato podivuhodná bílá peřina vydrží nás neopustí dříve, než Štědrý Den započne. A teď jdu balit dárečky x). Veselé Vánoce!

*VGS 5. ZADÁNÍ*

19. prosince 2011 v 17:09 | Carrie Waffless |  VGS ~
Ahooj :) takže hned je tu 5. zadání Velké grafické soutěže na tomto blogu :).
zbývají 3 soutěžící
WhiteSparkle, The Regg, Janis,
ZADÁNÍ 5. kola ~
~ TAPETA NA POČÍTAČ(2)
~ odevzdat do 28.12.2011
~ ROZMĚRY: jaké chcete
~ posílejte na keito.blog@seznam.cz
UDĚLÁTE DVĚ TAPETY NA POČÍTAČ TADY VÁM NAPÍŠU JAKÉ NA JAKÝ X)
POUŽÍT MINIMÁLNĚ ČTYŘI FOTKY U PRVNÍ TAPETY!
Z TĚCHTO TŘÍ FOTEK UDĚLÁTE DRUHOU TAPETU
~ DŮLEŽITÉ : POSÍLEJTE NA EMAIL ODKAZY NA TAPETY
PODMÍNKA : NA PRVNÍ TAPETĚ MUSÍ BÝT ANGLICKY : POHÁDKA x) ( dáte do přerkladače xD)
PŘEČÍST : tákže tady máme přesný počet fotografií které musíte použít, takže u první tapety prostě použijete minimálně čtyři z pěti, ale mužete i těch pět xD a u druhé musíte použít všechny tři (jednotlivé odkazy na fotky) Myslím že jsem vybrala hezké fotky, tak doufám že se vá mto bude dělat dobře :). hlavně nezapomeňte u té první má být někde nadpis jak se řekne anglicky pohádka xD, je jedno kam ten nápis uděláte, jak bude veliký, ale mohlo by být vidět no ;D rozměry jak už jsem uvedla mi jsou jedno, prostě takový obdelníkový jako na plochu, ani to nemusí být tak hodně velké ale zas né malé jako normální blend ;).

*VGS 4.KOLO*

19. prosince 2011 v 16:49 | Carrie Waffless |  VGS ~
Zdravím ! :) omloouvám ese, že VGS nebylo už včera, ale prostě jsem musela číst tu knížku, já jenom dodělám vyhodnocení, udělám PNG ať se Lella_Zee m á na co kukat XD♥. Do háje ani nemám hotové PNG pro čtvrté kol odo háje! :D jdu ho uělat .. :D:D (15:59) už sjem ho dodělala XD (16:26) Takže tady je :). narychlo noo.. x)

HAPPY BIRTHDAY BRIDGIT PNG

18. prosince 2011 v 20:39 | Carrie Waffless |  PNG

Zdravím ! :) po dlouhém (celkem blbém) víkendu, jsem zpět ! Jelikož dnes slaví Bridgit Mendler narozeniny, devatenácté narozeniny, tak jsem se rozhodla jí udělat něco na způsob přáníčka. není to nic moc, bylo to naryhclo protože musí mdělqat ten literární referát(součástí toho referátu je přečíst tu knížku, které mám přečtené asi dvacet stran xD) :). Takže jem si aspoňn našla chivlku času na Bridgit♥. MOje zlato♥. Takže, vím že si tohlůe nepřečte, ale i tak jí sem napíšu takové přáníčko :). Drahá Bridgit, přeji Ti z celého srdce jen vše nejlepší, zdraví, štěstí, hodně peněz, jen at tak dobře hraješ a zpíváš♥ a hlavně ti ze všeho nejvíc přeji hodně lásky :).
Je to celkem vleké, takže to zmenším, NEKOPÍROVAT!


joo, je to strašné :D ale doopravdy :D. Bridgit si zaslouží něco mnohem lepšího, ale moje škola je řpednější, promiń Bridgit xD♥:). A byl oto celkem pracné náhodou ! XD Použila jse tam i fotku jak byla malá, ta malinká v levo dole XD♥. no jo je to pšatně ořezané, ale ono to nejde vidět na tom pozadí, takže, nevadí ! XD Nevím jestli tu zítra budu ,protože musím ještě dočíswt tu knížku a taky se učit na přírodopis, v úterý mám odpoledky a hned potom frčím do výtvarky pro zhotovenou keramiku, možná potom publikuju fotky*právě jí spadla knížka, kde skončila*, potom ve středu (nehledě na to, že budu ještě s makou péct cukroví a dělat Vánoční výzdobu.) půjdu ještě dokupovat dárky a ve čtvrtek bych měla jít s kámoškou na bazén a s makou, a přitom potom dělat bramborový salát XD. a v Pátek, no tak to semnou vůbec nepočítejte :D. A v sobotu to už ani nemusím ířkat :D:).

ozýváám se

17. prosince 2011 v 17:14 | Carrie Waffless |  Info
Ahooj :) tak se ozývám XD od středy O.O jiank díky za všechy komentáře :)). tento víkend jsem u tattky a tady nemám photoshop, takže nic nemužu dělat, a pc taky není celou dobu volnej:D. Takže se ozývám že v neděli možná něco přidám i když musí mčíst knížku naliterární referát - zase! wrrr nensáším literární referáty.. takže jsem neumřela,stále žiji, tak zatíím :)