Leden 2012

Oddělovače pro Janis :)

31. ledna 2012 v 18:29 | Carrie Waffless |  VGS ~
NO, tak, jsem tu zase, .. a to s posledními cenami pro Janis. Měly ty oddělovače bejt dva doufám XD, kdž ne přidělám ještě XD :)). Doufám že se tio budou líbit, jsou takové jednoduché .. :).


Mně se celkem líbí :):D Kdyžtak oužívej se zdrojem pokud možno :)) ^^
(mimochodem, jak se čte tvoje přezdívka? XDDD já říkám normálně česky Janis, nemá ese to vyslovovat anglicky? :O xD)

VYSVĚDČENIII - obrázek ^^

31. ledna 2012 v 18:09 | Carrie Waffless |  Diary
Ahooj :). Tak vám tu sem dávám svoje vysvědčení, tedy lépe řečeno výpis :). Nakonec jsem tedy skončila s pěti dvojkama což je uplně supeeeer ^^. Tak vám to sem dám :). Potom začnu psát člány dopředu ;D.


PNG » Selena Gomez » 4.6

30. ledna 2012 v 19:49 | Carrie Waffless |  PNG

Ahoooj :). Tak jsem tady a mám pri vás trochu jinčí PNG, než jste zvyklí :). Nejdřív to měl být blend, ale pak jsem se zadívala an to šedobílé kostičkované pozadí, které jsem ještě jakože neměla vyplněné a tak si říkám, wooow , PNGGG ;D♥ . tak snad se vám bude líbit, a taky doufám, že nebudete kopírovat beze zdroje! :/ :). tentokrát je to PNG (skýmjinýmnež) se Selenou G. ^^ . Tyto fotky se mi moc líbí, jsou uplně fajnéé :):D.


Za fotky můžu poděkovat www.selenagomez-all.blog.cz

celkem se mi líbí :). Je to takový blend bez pozadí XD Něco nového. Tež nemůžu dělat furt to samé ^^ :)
Kopírujte prosím se zdrojem!
Carrie :))♥

Art » 27.1 ~

29. ledna 2012 v 19:59 | Carrie Waffless |  pictures

Tak v pátek jsme sice měli dělat uplně něco jiného, ale jak jinak s K. jsme dělaly, to co jsme neměly ^^. Takže sjme si jen tak čmáraly tužkou a následně tuší :).
Tužka není vygumovaná, tak doufám že to moc nevadí. Možná to později přidám barevně zpracované :))

nemá krk XD já většinou krelsím hlavy bez krků XD :)) strašně semi líbí ty oči (ty řasy ^^) nění to nic úžasného, ale tak já mám takovou uroveň kreslení no .. XD A nevšímejte si těch obrvoských pih .. :D radši jsem na obrázek dala zdroj , takže prosím nevydávejte za svou práci ani ten zdroj nějak nemažte

tady je to nedokreslené tou tuží, už nebyl čas .. x/ jsem si trochu zanarvhovala ^^ tak nejsou to nic extra šaty, ale líbí se mi , jak jsou velké ^_^ XD♥
Muhah, pro y kteří si nevšimli mám novou ikonku, tak se pokochejte XD
Co jí říkáte? :))
Carrie :)♥

*Ceny Pro Janis za VGS*

26. ledna 2012 v 16:29 | Carrie Waffless |  VGS ~

Heeeelow :). Tak jsem zase tady a přináším ldouho očekávané ceny pro Janis , získala ceny za krásné druhé místo a já ti gratuluju, a tady máš tedy ty ceny :) (pak přidám oddělovače :))

Doufám že se si ti líbí, a promi%n že to tak moc dlouho trvalo .. uváděj pokud možno se zdrojem :)

Layout Version 0.6

26. ledna 2012 v 15:29 | Carrie Waffless |  omítky blogu
Zdravíím ^^ . jak vidíte, tak tu máme nový kabátek :). Sice je furt zima, ale zimní layout tu už byl, tak tu mám takový, .. no nezimní :D. MOžná by se hoodil na podzim :D:). Tentokrát s Katy Perry :). Strašně se mi líbily ty fotky, za které mohu vřelě poděkovat blogu lovekatyperry.blog.cz (zdroj je i na designu) ^^ . TEN LAYOUT JSEM NASTAVILA SAMA! :OO uplně jsem na sebe pyšná lidi ;D. Lella_Zee ze mě bude mít taky určitě radost ^^ XD. Doufám že se vám líbí :). Až na to velký záhlaví .. v celku ujde, ne? :). Mně se líbí XD. Kdybyjste viděli tento layout na nějáém blogu s adresou počátečního písmene 'l' tak to jsem já ;D. tak zatím :). Pište dok omentářl, jestli semi povedl a jestli je lepší než ten s Ninou XO :D:). (udělala jsem dokonce i nové oddělovače! ^^ :3333) /zítra budu dělat novou link me ikonku :):D/

Doba výroby : 4 hodiny
Spokojenost : 100 %
Od kdy : 26.1.2012
Do kdy : ?

Můj rozvrh hodin s Rihannou XD

23. ledna 2012 v 15:49 | Carrie Waffless |  Diary

Ahoooj :) Jsem tady znovu ! XD Dnes tady přidám svůj další grafický kousek ale ne pro VÁS xD ( stejěn tu grafiku nikdo nepoužívá -.-) ale pro mojí užasnou novou nástěnku (*šeptá* korkovou XD)! Rozvrh jsem dělala asi pul hodiny ale mysliím , že se celkem vyvedl :). Mám ho vytisknutý už i na tvrdém papíře teď už jen musí vyčkávat, než ji přišpnedlím na nástěnku, která vyčkává na šroubky, které vyčkávají na zeď :D. Tak jenom tak na ukázku:D. Vždycky jsem chtěla umět rozvrhy hodin XD♥. A tento je btw. můj první ever :D.


a neříkejte že je přeplácaný XD ! ze zadu jsem si napsala datum zhotovení XD ajó, jsem osmačka XD že víte písmenko, to už je příliš! XD

Carriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiie ~ XD


PNG » Katy Perry » 4.5

22. ledna 2012 v 18:19 | Carrie Waffless |  PNG
naná náná Jsem zase tady :D jste rádi ? :D (nehlaste se všichni :'D) noo, mám tady pro vás (jakovždycky) (cojinehonež) další pNG :D. Tentokrát s Katy Perry :). Staršně semi líbila ta fotka tak jsem hned musela udělat PNG (týden mí ta fotka hnila na ploše . . . . . . ^^ ) tak tady je :D. Podle mě je luxusní XD. Ne tak mněse líbí :). KKopírujte se zdrojem. muhahahno, .. a jak jíž je mou tradicí, jsem udělala velké PNG xD. Posuďte sami jestli se vám líbí :3.
kdo se včera díval na let's dance ruku hore (:DDDDDDDDDDDD)

PNG » Rihanna Fanclub » 4.4

21. ledna 2012 v 18:29 | Carrie Waffless |  PNG
tak tady je další Fanclub PNG pro Affiliate Silvi :) Doufám že se ti bude líbit a když ne, tak nevadí (já bych se ani nedivila ;D), dám ho jako normální PNG .. :))) (omlouvám se že neumím psát) Tak tady je :D

hm . :D asi potřebuje doupravit :DDD neboj upravuim ho :):DDDD
edit 18 : 25 upraveno :D

PNG » Rihanna » 4.3

21. ledna 2012 v 18:19 | Carrie Waffless |  PNG
Tak jsem tu zase po sto letech . ale víte jak. poloeltí je pololetí . myslím si že z toho učení mi klesly moje grafické schopnosti. o této skutečnosti se mužete následovně přesvědčit. (překlad : podle mě to není povedené :( )


ale je obrvské XD za chívli přibyde další s Rihannou :) to je možná trochu poveděnšjí .). Kdyžtak kopírujte se zdorjem :). Carrie ♥ (moc se omlouvám svým affiliates, že je neobíhám, začnu se více snažit )