Únor 2012

HIATUS 25.2 - 9.3.2012

24. února 2012 v 17:29 | Carrie Waffless |  Info
Zdravíím ! :) Nebojte se , tím hiatusem nemyslím že končím, jenom jedu se školou na ozdravný pobyt :). na čtrnáct dniiii♥♥ uplně se těším akorát nersnáším balení, naštěstí má male velký kufr XD. Bohužek sem nedám žádné přednastavené články, neboť ěm to nenapadlo už předtím -__- .

za čtrnáct dní, Vaše Carrie♥

Misis Waffless se ozývá

23. února 2012 v 18:49 | Carrie Waffless |  Diary
Zdravííím :). já vím, že jsem hrozná, jojo, vím to. Vůbec se tady o to nestarám .. ale prostě teď mám jiné věci na práci, a na blog už moc není čas. Dnes jsem byla TŘIKRÁT v tom smaém papírnictvé -.- . A jakože .. né že yb to papirnictvi bylo jen tak přes cestu :) .. To jsem musela jet trolejbusem jednu zastávku ( aspoň že to ) a potom ještě celkem kus ujít. A takhlr jsem farala třikrát ^^ . Ale tak jako dobré ;D. Udělala jsem si výlet :):D . Začalo to tak, že jsem šla za mamkou a oznámila jsem jí, že potřebuji tužky. Tak tedy pověděla, že si je mám jit koupit, tak že mi da penize. *odkašle si* Dala mi 40 KČ a já jsem všech 40 KČ utratila! XD KOupila jsem si dvě tušky, dohromady stály ČTRNACT KORUN, potom jsem si koupila sešit do matematiky, stál OSMNÁCT KORUN a potom mě jakože napadlo, že si mužu ještě koupit tuhy do pentilky, že :). Takže mi to přesně vyšlo. Vážila jsem cestu trolejbusem zpátky fomů a co mě nenapadlo ? 'Do háje, zapomněla jsem is koupit strouhátko, které už celkem hodně dlouhou dobu mé pouzdro postrádá'. Takže jsem opět šla za mamičkou, že jsem si zapomněla koupit strouhátko a to mi dala 32 KČ. Samozřejmě jsem is koupila JEN to STROUHÁTKO(, které je mimochodem luxusní) . Takže jsem opět vážila cestu trolejbusem zpátky do domu a zmínila se mamince, že jsem si sice koupila jen tsrouhátko, ale že jsem se dívala i po takové nevinné plastické gumě. Tak mi řekla že si máím jít koupit i ju, tak jsem POTŘETÍ šla do papírnictví a koupila si nejen platickou gumu ale i další gumu, takovou špičatou :D. Takže jsem vyšla z toho suprovně, mám skvělé tužky , a hlavně DLOUHÉ. První věc, co nensáším na tuškách, je, že jsou krátké, od dlouhodobého stálého používání, nebo´t se při strouhání sammozřejmě tušky zkracují. takže znáté můj příběh . Jo adnes jsem nebyla ve škole, yaaaaaaaaaaay. A teď se musím učit na test z oběhové soustavy. -.-

PNG » Anime Girl (drawed by me) » 5.2

21. února 2012 v 17:19 | Carrie Waffless |  PNG
Zdravím zlatíííčka ^^ . tak jsem tu s(čímjinýmnež) dalším PNG ale tentokrát spešl s Anime dívkou XD (jménem Stephanie). Kreslila jsem já ^^ . Doufám že se Vám bude líbit, PNG, i to nakreslené XD .).
omlouvám se, že to je kreslené na linkovaném papíře (a tím celkový picture ničí), ale kreslila jsem is v Příroďáku i v Dějáku do mého spešl sešítku, jakože 'ukolníčku' XD.
PŘIHOĎTE prosím ZDROJ PŘI KOPÍROVÁNÍ ~

PNG HEART » Leighton Meester » 3.5

20. února 2012 v 19:59 | Carrie Waffless |  PNG srdíčka
Zdravím lidičky, jsem tady na skok, a přidávám atdy jedno pNG srdíčko s Leighton, ať to tu nehnije, zatím :))♥.


jojo, není vůlbec hezké, je dělané na rychlo, ale ta fotka je hezk áXD ^^ prosím kopírujte se zdorjem !!

PNG » Bridgit Mendler » 5.1

16. února 2012 v 16:26 | Carrie Waffless |  PNG

Zdravíím ! :) Jsem tu pod dlouhé době a tak s evám omlouvám ale bolí mě v krku, nemůžu si nai zpíávat ve sprše z té bolesti T_T. No, PNG už je na Facebooku, tak ted už zbývá zveřejnit na blog.cz :). Doufám že se vám líbí, je to taká rychlvoka, nen takové to přeplcáané, jak jsemz vykl ádělat, tak doufáím že se u tak bude líbit :D:). JINAK! XD dnes jsem byla poprvé v knihovně as myself ! XD woow, hend jsem is pujčila knížky XD tk to jen tak naokraj XD. Zítra mě tu nečekejte, neboť jdu na výtvarku potom hned k taťkovi. A o víkendu spíš nnepřidávám, takže ani o víkendu tu nebudu. Možná v neděli večer ěnco přidáám :). Zatim :)


kopírujte se zdorjem !! :)

PNG » Zendaya Coleman » 5.0

13. února 2012 v 17:49 | Carrie Waffless |  PNG

Zdraviiim :). Tak jsem před chivlkou dodělala nové pNG, tak doufm že se bude líbit!! :) Už teď ho můžete vidět na mojich facebookových stránkách ^^. Tentokrát se Zendayou Coleman z uspěšného seriálu na Disney Channel - Shake It Up.

tak já už pádím Študovat, kopírujte se zdrojem !!
Carrie :)

animation signature » Zendaya Coleman » 0.5 » VGS!

12. února 2012 v 17:41 | Carrie Waffless |  Animations
Zdravííím ! :) Tak dnes jsem udělala do VGS od Miss Lien animovanou signaturu a doufám že jsem ot psrávně pochopila XD. NO , původně to měla být PNG animace, jelikož ale Photoscape nezná PNG, tak je tam ten bílej rámeček XD


www.keito.blog.cz » facebookové stránky

9. února 2012 v 19:39 | Carrie Waffless |  Info
zdravím ! Tak jsem si i já udělala stránky na facebooku, a to stránky tohoto blogu. Jestli jste fnaouškem tohoto blogu, tak můžete kliknout na To se mi líbí :). Budu přidávat novinky, co se v ten den třeba objeví na blogu nebo taaak :).


Rovněž si na facebooku můžete přidat . Jsem pod jménem Carrie Waffless :D. většinou se nudím, takže mi klidně můžete napsat XD.

PNG label » Gossip Girl » 0.7

9. února 2012 v 19:09 | Carrie Waffless |  labels

hellooooow My dear friends :). Mám tu pro vás po nějáké době PNG nápis z super drbny, tedy doufám že ti tak říká, někde jsem to viděla, s taršěn semi to líbí XD takže tu to máte a kopírutje se zdrojem !! já jdu zatím zřídit stránku na FB!!!! :)


Doufá že se líbí !! :) Carrie Waffless ♥
(kdyby to přece jen někdo chtěl kopírovat, je tam zdroj :*:))


PNG » Selena Gomez » 4.9

8. února 2012 v 20:19 | Carrie Waffless |  PNG
Zdraviiim :). Tak jsem tu (sčímjinýmnež) s Dalším PNG :). Celkem se mi líbí, beztakl bue zase obrovské :D. V tom Photshopu to se nezdá ! XD. takže dnes s(kýmjinýmnež) Selenou :). Doufám že se vám bude líbit :)
líbí se mi, jak je barevné XD. Sice je přeplácané, ale hezky přeplácané XD.