Červen 2012

PNG » Creativity » 5.8

29. června 2012 v 17:29 | Keito ~ |  PNG

Ahooj, takže ej tu slíbené PNG XD. neívm co dál k otmu napsat, snad jenom to, že je fakt divné a nelíbí se mi XD. Ale něco tady dávat musím XD. Když už jsou te´d prýdzniny, tak budu mít mnoohem více času, takže snad budu denně přidávat aspoń jeden článek :)

Je to v překladu něco, že Kreaitvita znamená, že věci se nemají dělat tak, jak bylo určeno, nebo něco takového XD.
KOpírutje se zdrojem, děkuji x)

Blend » Creativity » 1.8

29. června 2012 v 15:49 | Keito ~ |  blends
Helloooooooow. Tak dnes jsem si pro vás připravila blend s tématem 'kreativita' XD. Staršně se mi líbí ta fotka dívky s melounem, i když ten meloun moc asi nejde vidět ale líbí se mi i ty oči XD. No a ten druhej obrázek tam je jen pro zaplnění místa XD. Doufám že na něco použijete nó XD. Je takej divnej XD. Dnes se mužete ještě těšit na PNG(<, protože jsem včera nic nepřidala, gomene :> ) s touto tématikou XD. Možná přidám ještě nějáké nápisy XD. Ale to jen možná, jestli se mi bude chtít! XD

Jestli budete chtít tento blend pro nějáké učely využít, tak prosím kopírujte se zdrojem ^_^ Děkuji :3

Pro retardy : víte kam máte dávat reklamy, že jo ^_^ ?

(jinak vysvědčení mi dopadlo dobře, ~prospěla jsem s vyznamenáním~)

VGS > avatars

27. června 2012 v 20:39 | Keito ~ |  avatary

Ahoooj :). Včera jsem byla celý den v Praze, proto jste mě tu vubec nemohli zaklédnout XD. A dnes jsem bya poět cely den venku, ani dom sem nešla ;D.
Takže mě napadlo, že bych s ezapsala do nějáké VGS a viděla jsem jednu u Lucy :). Zadání bylo udělat avatary XD. čtyři avatary xD. já jsem o zas dělala ve větším provedení, ale potom upraívm velikost, ale dám vám tu obě velikosti XD i tu normálnií jak jsem dělala ( což jsou u každého avu jiné) a potom rozměry 100×100 < jak avatary normálně mají ;D. Takže jdem nejdříve na ty větší XD. A nezděste se, nedělala jsem avatry dlouho a ani mě nebaví :'D. Ale halvně to nebyla kolorka ;D.
Takže prvníííí:

Druhýýý:

Třetí:

The last one:

v normální velikosti vedle sebe :


Wallpaper > dreaming in clouds x)

25. června 2012 v 19:59 | Keito ~ |  wallpapers
Ahoooj ! :) zase s eomlouvám že to je takto pozdě, ale zas sem byla prííííč XD. Tak tento wallapper jsem dělalavčera večer, protože už jsem tam měla hodně dlouho wall s Demi lovato >Mike Collinse (c) < bohužel neívm blog, ale byl oto v jedné vgs XD:). NO takže k tomu wallu. našla jsem na facebooku takový hezký obrázek s balonkama a tam někdo napsal, že hledal obrazek na tapetu a že děkuje, no a já jsem si usmyslela, že si tež z otho udělam tapetu no takto to dopadlo a celkem s emi to líbí :)ú. POužila jsem i fotky Belly Thorne :).
dala jsem to tu zmenšené, ale když kliknete pravým na ten obrázek tak se vám tam objeví 'zobrazit obrázek' a objeví se vám ve skutečné velikosti což je > 1440×900 ;D ale to možná už někteří víte, ale já to třeba donedávna nevěděla XDDD.
normálně si ho mužete dávat na plochy (ale zas tak si nevěřím xD), nedávalas jsem tam zdroj, tak děkuju že ho nebudete šířit pod svým jménem ;D:).

PNG » Demi Lovato » 5.7

24. června 2012 v 19:49 | Carrie Waffless |  PNG
Zdravíím! :) Omlouvám se, že přidávám až večer, ale byla jsem celej den venku XD a toj semm lěa přijít až za pul hodiny, no ale to je celkem fuk. Tak doufám že se vám bude líbít a na něco ho použijete (stejně to nikdo nevyužívá :'D) ^3^ . Prosím kopírujte se zdrojem, děkuji! ^3^
tak určitěěěě :'D možná trošku přehnané, ale vy víte, mám to tak ráda, že jo XD uáá - ty useknuté nohyyy T_T

PNG » Taylor Momsen » 5.6

23. června 2012 v 14:29 | Keito ~ |  PNG
Ahooj. tak jak jsem slíbila jsem tu s noým PNG a to s Taylor Momsen XD. Nebojte nebudu tady furt dávat taylor, už jí mám tež plné zuby XD. takže doufám že se vám líébí, a věřím že budete kopírovat pouze se zdrojem!

jo, není to moc hezké :DDDDD tak na rychlovku udělané no .. :) prosím kopírutje se zdrojem :)

Jak to bude s Affs

23. června 2012 v 13:40 | Carrie Waffless |  Info
Zdravím!
Jelikož višchni víme, že jsem byla celkem dlouho neaktivní, a tím taky neobíhala vůbec affs, tak jsem se rozhodla, že Affs všechny smažu .. prostě mě nebaví obíhat :D. Promiňte že to ířkám takhle ale prostě je to pravda .. Budu mít jen oblíbené blogy, které jsou opravdu mými oblíbenými a chodím na ně pořád a nebude jich hodně. Těm, co je mažu samozřejmě napíšu ať si mě taky smažou (pokud si mě už dávno nesmazali (čemuž bych se vůůbec endivila:D)) . Samozřejmě si mě každé moje affs může smazat :).

oblíbené blogy :
nickiminajdaily.blog.cz
wrinkled-art.blog.cz
jessie-j-cornish.blog.cz
zendaya-web.blog.cz
>viz. oblíbené odkazy :)
> viz. more v menu pod oblíbenýma blogama XD
Mažu:
ostatní

PROSÍM neberte si to osobně, ale nechce se mi chodit na tolik blogů

Layout Version 0.8

23. června 2012 v 13:19 | Keito ~ |  omítky blogu
Zdravím zase po dlouhé době. Nebudu vysvětlovat proč jsem tu zas nebyla, protože fakt nevím. Ale dneska mě prostě popadla grafická uchylka XD. ale jakože vracím se XD. Doufám že se vám design líbí, mě celkem ano, lepší než ten hnusácký s Gagou XD. Mně se líbí ty barvy ahlavně ty fotky *.* Taylor má užasné fotky :OO nevěděla jsem, kterou tam mám dát první! XD takže dneska určitě npřibyde jedno PNG s ní XD. Hned na něm začnu dělat, protože potom budu zas líná ;D:). všem affiliates se omlouvám, že jsem je neobíhala, ale o tom bude další článek. XOXO Keito :) ( uáá! musím udělat ještě oddělovač! :D♥)

Náhled:
Doba trvání : začla jsem kolem deváté ráno xD
Spokojenost : 100 %

(poprvé, co jsem dobře rozřezala design a pasuje mi to ! XD ono to fak tpasuje! XD jsem na sebe pyšná! :DDD s photofiltrem je to fakt záhul :DD)