Diary

29. 6. 2017

29. června 2017 v 21:55 | keito
ahoj

12月18日

18. prosince 2016 v 23:01 | keito
Ahoj všichni, jak se máte? já se mám fajn?

červové

19. června 2016 v 23:39 | keito
Nu, tak nyní je teď.

Chystám se teď nebo nyní, někdo by to měl už rozhodnout, popsat toliko maličkostí z těchto dvou dnů, že snad se mi na ně všechny povede vzpomenout!

* * *

18. červ - to bylo včera? Ach, asi ano.

Včerejšek celkem rychle utekl, pokud mohu říci za svoji osobu. Ale jistěže přeci! Z první poloviny dne si toho moc nepamatuju, ale vím, že jsem vstala něco kolem půl desáté hodiny a jako obvykle jsem s plyšákem řekla dobré ráno své drahé mamince, která mi hned byla sto strkat mi svůj výtvarný výtvor pod nos a dožadovala se hodnocení z mé strany. Vždy jí povím, že se mi to zdá tuze krásné a poté jí hned řeknu co se mi tam jeví za špatné. Obdivuji, jak vždy kritku příjme s takovou krásnou lehkostí a jako by se jaktěživ nic nestalo. To se u mě tvrdit nedá, neboť si vše beru příliš k srdci a takřka všechno prožívám silně a s bolestí. S bolestí, která se promění v ohavný vztek, který nedělá nikomu a ničemu příliš dobře. Příliš? Vůbec. Tuto vlastnost na sobě opravdu nenávidím a snad se mi povede se změnit. Pokud se budu snažit, proč by to nešlo? To se rozumí samo sebou!

* * *

6月16日の夕方

17. června 2016 v 22:33 | keito
Není mi úplně jasné
zda kameny potulné
střídají se ostrý s tupým
jeden za druhým
pravidelně kutálejí se a
pořád a neustále a přece
- srdceryvně - ryjou mně
těžké rány do srdce.

Leštěná sklíčka

13. června 2016 v 22:47 | keito

Když vlásky pohodíte, očkem popudíte,
jasnou volbu povzbudíte a
snaď se tedy lépe přípravíte a
při letním odpoledni takto nezaspíte.

Dnes ale není rok tygra

5. června 2016 v 21:45 | keito

Dnes som sa vrátila zo Slovenska.


(varovanie: ja naozaj neviem po slovensky, očakávala bych raděj českoslovenčinu)


Slovensko je plno vlčích mákov, vedeli ste to.Boli sme na studničke.

Nikdy som nevidela tolko sedmikrásek! Schylovalo se k daždi a tie sedmikrásky sa tak povabně koliebaly.
(už se tady deset minut robím s vložením videa, nejde mi to)Táto fotka vyzerá velmi pekne.
Asian Kung-Fu Generation - Re:Rehttp://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097147804-az-kviz/316292320010097

jsem tadyyy

9. března 2012 v 14:45 | Carrie Waffless
Ahooooooj <3. tak mě tu znovu máte. Dnes jsem přijela z ozdravného pobytu :). Jak bylo? Dobře.(totálně nejužasněji co mohlo být, skvěle, nepřekonatelně, krásně, hezky, uaaaah <3) Nebudu vám tady říkat (většinu to nezajímá) výčet všech věcí, protože to by bylo fakt na dlouho :D. tak jen oznamuji, že jsem tady ale týden mě tu asi neuvidíte protže teď máme teprve jarní prázdniny a já jsem teď rovnou z ozdraváku jela s mamkou na hory. JO, budu vám tu psát, ale nemám tu photoshop :/. A moje výlevy nálad tady asi nebudou za potřebí, tak já jdu oběhnout Affska a vy se tu zatím mějte :)

Misis Waffless se ozývá

23. února 2012 v 18:49 | Carrie Waffless
Zdravííím :). já vím, že jsem hrozná, jojo, vím to. Vůbec se tady o to nestarám .. ale prostě teď mám jiné věci na práci, a na blog už moc není čas. Dnes jsem byla TŘIKRÁT v tom smaém papírnictvé -.- . A jakože .. né že yb to papirnictvi bylo jen tak přes cestu :) .. To jsem musela jet trolejbusem jednu zastávku ( aspoň že to ) a potom ještě celkem kus ujít. A takhlr jsem farala třikrát ^^ . Ale tak jako dobré ;D. Udělala jsem si výlet :):D . Začalo to tak, že jsem šla za mamkou a oznámila jsem jí, že potřebuji tužky. Tak tedy pověděla, že si je mám jit koupit, tak že mi da penize. *odkašle si* Dala mi 40 KČ a já jsem všech 40 KČ utratila! XD KOupila jsem si dvě tušky, dohromady stály ČTRNACT KORUN, potom jsem si koupila sešit do matematiky, stál OSMNÁCT KORUN a potom mě jakože napadlo, že si mužu ještě koupit tuhy do pentilky, že :). Takže mi to přesně vyšlo. Vážila jsem cestu trolejbusem zpátky fomů a co mě nenapadlo ? 'Do háje, zapomněla jsem is koupit strouhátko, které už celkem hodně dlouhou dobu mé pouzdro postrádá'. Takže jsem opět šla za mamičkou, že jsem si zapomněla koupit strouhátko a to mi dala 32 KČ. Samozřejmě jsem is koupila JEN to STROUHÁTKO(, které je mimochodem luxusní) . Takže jsem opět vážila cestu trolejbusem zpátky do domu a zmínila se mamince, že jsem si sice koupila jen tsrouhátko, ale že jsem se dívala i po takové nevinné plastické gumě. Tak mi řekla že si máím jít koupit i ju, tak jsem POTŘETÍ šla do papírnictví a koupila si nejen platickou gumu ale i další gumu, takovou špičatou :D. Takže jsem vyšla z toho suprovně, mám skvělé tužky , a hlavně DLOUHÉ. První věc, co nensáším na tuškách, je, že jsou krátké, od dlouhodobého stálého používání, nebo´t se při strouhání sammozřejmě tušky zkracují. takže znáté můj příběh . Jo adnes jsem nebyla ve škole, yaaaaaaaaaaay. A teď se musím učit na test z oběhové soustavy. -.-

VYSVĚDČENIII - obrázek ^^

31. ledna 2012 v 18:09 | Carrie Waffless
Ahooj :). Tak vám tu sem dávám svoje vysvědčení, tedy lépe řečeno výpis :). Nakonec jsem tedy skončila s pěti dvojkama což je uplně supeeeer ^^. Tak vám to sem dám :). Potom začnu psát člány dopředu ;D.

Můj rozvrh hodin s Rihannou XD

23. ledna 2012 v 15:49 | Carrie Waffless

Ahoooj :) Jsem tady znovu ! XD Dnes tady přidám svůj další grafický kousek ale ne pro VÁS xD ( stejěn tu grafiku nikdo nepoužívá -.-) ale pro mojí užasnou novou nástěnku (*šeptá* korkovou XD)! Rozvrh jsem dělala asi pul hodiny ale mysliím , že se celkem vyvedl :). Mám ho vytisknutý už i na tvrdém papíře teď už jen musí vyčkávat, než ji přišpnedlím na nástěnku, která vyčkává na šroubky, které vyčkávají na zeď :D. Tak jenom tak na ukázku:D. Vždycky jsem chtěla umět rozvrhy hodin XD♥. A tento je btw. můj první ever :D.


a neříkejte že je přeplácaný XD ! ze zadu jsem si napsala datum zhotovení XD ajó, jsem osmačka XD že víte písmenko, to už je příliš! XD

Carriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiie ~ XD

 
 

Reklama